м.Херсон, вул Кримська, 130
+38-0552-34-33-61 (приймальна комісія)

+38-0552-51-25-62
(секретар ректора)

+38-0552-34-36-25 (факс)

Херсонський економічно-правовий інститут

Вищий навчальний заклад III рівня акредитації

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Українці в Нью-Йорку представили «останній і єдиний мобільний додаток» Sender

sender«Sender став першим проривним рішенням, що було показано на Finnovate цього року, судячи з того, як його було представлено та як він працює», – відзначив після презентації проекту Andres Cueto, який представляє провідну американську фінансову компанію BBVA Compass.

Як повідомили розробники Sender, новий сервіс дозволить бізнесу по всьому світі економити мільярди доларів на розробці та просуванні своїх мобільних додатків. Використовуючи Sender, банки та компанії зможуть не витрачати час на програмування та дизайн, а сконцентруватися на продукті та комунікації з клієнтами.

«Понад 3 мільйони айтішників в банках винаходять 25 000 велосипедів. Кредитні картки MasterCard випускають 25 000 банків світу. Але кому сьогодні потрібна картка без онлайн-банкінгу? Тому банки змушені робити власні інтернет-банки, – каже інвестор проекту, керівник Центру електронного бізнесу ПриватБанку Олександр Вітязь. – Кожен інтернет-банк має свій власний дизайн, іноді красивий, гламурний і навіть зручний, але дуже різний. А люди хочуть використовувати прості та звичні інтерфейси для комунікації з бізнесом».

Для мільярдів користувачів смартфонів Sender стане одним з небагатьох додатків, без яких насправді користування сучасним гаджетом буде безглуздим. Усі додатки можуть легко переїхати в контакт-листок нового сервісу, а з банками, компаніями, інтернет-магазинами та будь-якими іншими сервісами можна спілкуватися в чаті, так само, як і з друзями. Оплатити товар, зробити інший платіж або надіслати другові гроші можна буде, просто клікнувши на контакт друга, магазину або банку.

«Раніше для розробки додатку або впровадження нового продукту були потрібні команда розробників і багато часу, – каже Олександр Вітязь. – Зараз із цим може справитися будь-який співробітник компанії: безкоштовно відкрити мерчант-акаунт у Sender та отримати відкрите універсальне середовище для комунікації та ведення бізнесу».

У банківській сфері впровадження Sender фактично означає завершення ери традиційного інтернет-банкінгу та перехід до миттєвих персональних комунікацій клієнтів з фінансовими сервісами. Окрім того, Sender об’єднує в собі й унікальну функцію мобільного гаманця з хмарним NFC, завдяки яким можна платити офлайн, незалежно від того, якою карткою, банком або мобільним оператором користується клієнт.

Херсонський економічно-правовий інститут (ХЕПІ) - недержавний вищий навчальний заклад ІІІ рівня акредитації

Херсонский экономико-правовой институт (ХЭПИ) - высшее учебное заведение III уровня аккредитации

м.Херсон, вул Кримська, 130 (р-н Дніпровського ринку)

+38-0552-34-33-61 (приймальна комісія)

  +38-0552-51-25-62 (секретар ректора)

+38-0552-34-36-25 (факс)

Создание сайтов