м.Херсон, вул Кримська, 130
+38-0552-34-33-61 (приймальна комісія)

+38-0552-51-25-62
(секретар ректора)

+38-0552-34-36-25 (факс)

Херсонський економічно-правовий інститут

Вищий навчальний заклад III рівня акредитації

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

На перельотах можуть заробляти навіть студенти

avia

ПриватБанк вперше в Україні впровадив програму лояльності для авіапасажирів, що допоможе заробляти до 5% в разі оплати авіаквитків карткою ПриватБанку. Учасником програми може стати будь-який клієнт ПриватБанку, який купує авіаквитки без націнок і комісій на порталі bilet.privatbank.ua/avia, де доступні авіаперельоти в будь-яку точку України та світу від провідних авіакомпаній.

 

«Кожен клієнт, у якого є картка ПриватБанку, може на сайті bilet.pb.ua не тільки оплачувати авіаквитки без комісій і додаткових націнок, але й отримувати додаткову вигоду, – повідомляє керівник напрямку «Платежі та перекази» ПриватБанку Михайло Рогальський. – У разі купівлі авіаквитків на нашому порталі гарантований прибуток до 5% від вартості квитка буде надходити на бонусний рахунок».

Ці гроші можна використовувати для оплати товарів і послуг у магазинах – партнерах програми «Бонус Плюс», серед яких найбільші українські продуктові мережі, магазини побутової техніки, аптеки та інші торгові та сервісні підприємства України.

Унікальною умовою програми є можливість оплати авіаперельотів як з основного рахунку на картці, так і з бонусного. При цьому процедура оплати квитка бонусами на сайтіbilet.pb.ua дуже проста та зводиться лише до вибору способу оплати – карткою або коштами з бонусного рахунку. Також незабаром буде доступна покупка авіаквитка в розстрочку до 6 місяців.

«Бонус Плюс» – це спільна програма лояльності ПриватБанку та магазинів, які приймають до оплати пластикові картки. У разі оплати картками ПриватБанку Ви повертаєте до 20% від вартості покупки на спеціальний рахунок «Бонус Плюс» Вашої картки. Накопичені бонуси можна витратити в будь-якій точці, що бере участь у програмі. Якщо Ви розраховуєтесь карткою ПриватБанку, то отримуєте бонус від 1 до 20% за кожну покупку в мережі «Бонус Плюс». Дізнайтеся насайті, які бонуси чекають на Вас у 50 160 торгових точках по всій Україні. Ви можете витратити бонуси з картки в будь-якому магазині – партнері програми «Бонус Плюс».

Херсонський економічно-правовий інститут (ХЕПІ) - недержавний вищий навчальний заклад ІІІ рівня акредитації

Херсонский экономико-правовой институт (ХЭПИ) - высшее учебное заведение III уровня аккредитации

м.Херсон, вул Кримська, 130 (р-н Дніпровського ринку)

+38-0552-34-33-61 (приймальна комісія)

  +38-0552-51-25-62 (секретар ректора)

+38-0552-34-36-25 (факс)

Создание сайтов