м.Херсон, вул Кримська, 130
+38-0552-34-33-61 (приймальна комісія)

+38-0552-51-25-62
(секретар ректора)

+38-0552-34-36-25 (факс)

Херсонський економічно-правовий інститут

Вищий навчальний заклад III рівня акредитації

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Співробітництво з Польщею

Відповідно до державної політики України в галузі міжнародного співробітництва у сфері вищої освіти Херсонський економічно-правовий інститут в 2010 році уклав договір про партнерство з Університетом інформаційних технологій та менеджменту в Жешові (Польща) за програмою «1 плюс 1», яка відкриває нові можливості розвитку в рамках Європейського Союзу.

Університет інформаційних технологій та менеджменту в Жешові має чималий досвід у реалізації міжнародних проектів, у тому числі з кількома українськими ВНЗ, такими як:

  • Національний університет ім. Івана Франка у Львові
  • Європейський Університет у Києві
  • Національний технічний університет України,
  • Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича
  • Бердянський університет менеджменту і бізнесу
  • Східноукраїнський національний університет імені В. Даля
  • Галицька академія
  • Львівський інститут менеджменту

Підписання партнерського договору між нашим інститутом і Уітмен відкриває нові можливості для набуття освіти та кваліфікації європейського рівня. Студенти ХЕПІ, взявши участь у програмі «1 плюс 1», отримають диплом університету з Європейського союзу, що в свою чергу надасть їм безсумнівні переваги на міжнародному ринку праці.

Для того, щоб взяти участь в програмі, необхідно здати певні предмети з програмних мінімумів ("Програма „1 плюс 1” список предметів). І вже, починаючи з четвертого, протягом трьох наступних семестрів, можна продовжити навчання в Уітмена і отримати диплом європейського зразка, який дасть можливість працевлаштування в престижних міжнародних підприємствах на території Європейського Союзу.

У грудні 2017 року Херсонський економічно-правовий інститут підписав меморандум про співробітництво з Миколас Ромерис Університетом (Литва, Вільнюс) в області обміну науковими дослідженнями та інформацією, обміну викладачами та студентами, організацією баз практики для студентів, видачі подвійного диплома про освіту.

У квітні 2017 року адміністрація Херсонського економічно-правового інституту склала договори про співпрацю з Венспілським Університетським коледжем (Латвія) з організації обміну викладачами та студентами, організації баз практики студентам, видачі подвійного диплома про освіту.

Херсонський економічно-правовий інститут (ХЕПІ) - недержавний вищий навчальний заклад ІІІ рівня акредитації

Херсонский экономико-правовой институт (ХЭПИ) - высшее учебное заведение III уровня аккредитации

м.Херсон, вул Кримська, 130 (р-н Дніпровського ринку)

+38-0552-34-33-61 (приймальна комісія)

  +38-0552-51-25-62 (секретар ректора)

+38-0552-34-36-25 (факс)

Создание сайтов