м.Херсон, вул Кримська, 130
+38-0552-34-33-61 (приймальна комісія)

+38-0552-51-25-62
(секретар ректора)

+38-0552-34-36-25 (факс)

Херсонський економічно-правовий інститут

Вищий навчальний заклад III рівня акредитації

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Звіт про студентську науково-практичну конференцію «Місцеве самоврядування в країнах ЄС: європейський досвід для України»

zvit

Науково-дослідна робота студентів у вищому навчальному закладі є одним із пріоритетних напрямів їхньої самостійної роботи, важливим чинником підготовки висококваліфікованих спеціалістів. Вона сприяє розвиткові творчого мислення, індивідуальних здібностей, дослідницьких умінь і навичок у студентів, наукової інтуїції, творчого підходу до здобуття знань і практичного їх застосування з метою розв’язання завдань і наукових проблем.

12 травня 2016 року в Херсонському економічно-правовому інституті відбулась студентська науково-практична конференція «Місцеве самоврядування в країнах ЄС: європейський досвід для України» в рамках програми Жана Моне «Економічна конвергенція України та ЄС».

Мета конференції - проаналізувати європейський досвід проведення адміністративно-територіальних реформ; обговорити можливість його адаптації до українських реалій; визначити основні цілі та пріоритетні напрямки трансформації системи управління в Україні.

Роботу конференції було проведено у два етапи: о 10 год. 40 хв. студенти і магістранти брали участь у роботі пленарного засідання конференції. По закінченню пленарного засідання роботу конференції було продовжено на секційних засіданнях.

В рамках роботи конференції працювали 4 секцій:
Секція 1. Теоретичні та практичні аспекти місцевого самоврядування в країнах ЄС;
Секція 2. Уніфікація законодавства України до європейських стандартів та цінностей;
Секція 3. Формування і використання муніципальних бюджетів в країнах ЄС;
Секція 4. New Public Management в європейських країнах. Імплементація нового публічного управління в Україні.

Засідання Секції 3 «Формування і використання муніципальних бюджетів в країнах ЄС». Переможців – визначено!

Досвід та знання набуті під час конференції дозволять учасникам більше усвідомити, що Україна, має більш широко використовувати здобутки країн ЄС у галузі розвитку муніципального сектору економіки.

Оргкомітет студентської науково-практичної конференції дякує учасникам за плідну роботу та бажає подальшого наукового зростання!

Херсонський економічно-правовий інститут (ХЕПІ) - недержавний вищий навчальний заклад ІІІ рівня акредитації

Херсонский экономико-правовой институт (ХЭПИ) - высшее учебное заведение III уровня аккредитации

м.Херсон, вул Кримська, 130 (р-н Дніпровського ринку)

+38-0552-34-33-61 (приймальна комісія)

  +38-0552-51-25-62 (секретар ректора)

+38-0552-34-36-25 (факс)

Создание сайтов