Кузьменко Людмила Валентинівна - проректор з навчально-методичної роботи

Кузьменко Людмила Валентинівна – проректор з навчально-методичної роботи Херсонського економічно-правового інституту.

Кузьменко Людмила Валентинівна закінчила в 1984 році Херсонський індустріальний інститут за спеціальністю прядіння натуральних і хімічних волокон з присвоєнням кваліфікації інженера-технолога.

В 1984-1986 роках працювала на виборних посадах в Радомишльському райкомі комсомолу Житомирської області.

З 1986 року по 1997 рік працювала в Херсонському індустріальному інституті на посадах секретаря комітету комсомолу факультету та асистента кафедри прядіння натуральних та хімічних волокон.

В 1997 році закінчила Херсонських державний технічний університет з присвоєнням кваліфікації економіста.

З 1997 року по теперішній час працює в Херсонському економічно-правовому інституті.

В 2001 році захистила кандидатську дисертацію та присуджено науковий ступінь кандидата технічних наук. Рішенням Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України в 2003 році Кузьменко Л.В. присвоєно вчене звання доцента кафедри фінансів. Також в 2003 році отримала диплом доктора філософії.

Кузьменко Л.В. є автором 5 навчальних посібників з грифом Міністерства освіти і науки України та більше 30 наукових праць. На теперішній час є докторантом інституту економіки промисловості Академії наук України.