Привітання з Днем знань

ZadniprianaAllaIvanivna

З нагоди дня знань, колишня випускниця ХЕПІ спеціальності «Правознавство» Задніпряна Алла Іванівна (нині приватний нотаріус Херсонського міського нотаріального округу) надіслала електронною поштою привітання з початком навчального року; щиро дякувала викладачам й адміністрації інституту, побажала усім студентам ХЕПІ впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань, адже знання це сила!

P.S. Вдячні і Вам, Алло Іванівно, що не забуваєте! Радіємо, що Ви досягли суттєвих успіхів у житті!