Шановна Валентина Іллівна!

Нехай літа не стануть тягарем,
Нехай душі не вигасне зірниця,
Хай повниться до краю день за днем
Добра і щастя золота криниця.
Нехай життя наснаги додає
Десятки літ ще мріяти, творити,
Щоб Ви змогли усе життя своє
В здоров'ї й радості багато літ прожити!

Поетична Херсонщина

DSC 1193

3-го квітня 2014 року о 12:00 відбулася друга у цьому навчальному році зустріч першокурсників з поетом Херсонщини, членом Національної Спілки письменників України, головою Херсонського обласного об`єднання Всеукраїнського товариства "Просвіта" ім. Т.Г. Шевченка, директором Херсонського філіалу Видавничого центру "Просвіта" Олегом Васильовичем Олексюком.

Ця зустріч, як і нова, презентована власне автором збірка поезії "Від берега "Я" до пристані "Ти", була присвячена святкуванню 70-річного ювілею з дня заснування Херсонської області.

Олег Васильович читав свої вірші й вірші інших поетів Херсонщини, вів щиру бесіду зі студентами і розповідав про своє життя, про любов до України, до своєї Батьківщини (Олешшя), гуморив та ще раз нагадав, що на Херсонщині найкрасивіші жінки.

Збірки поезії, підписані автором, отримали у дарунок і на згадку про зустріч 10 найактивніших студентів інституту. Бібліотека вузу теж поповнилася декількома екземплярами.

Презентація виявилася надзвичайно цікавою і разноплановою.