c50

Адміністрація, професорсько - викладацький та студентський колектив Херсонського економічно-правового інституту

щиро вітають з 50-річним ювілеєм завідувача кафедри "Загальноюридичних дисциплін"

Скриля Сергія Анатолійовича!

З великою повагою та вдячністю ставляться до Вас, ювіляре, як співробітники, так і Ваші студенти.,бо Ви - прекрасна людина, талановитий юрист та керівник підрозділу. Тож, бажаємо Вам міцного здоров'я, великого особистого щастя, успіхів у нелегкій праці, вірних соратників та друзів, благополуччя у сім'ї.

Будьте завжди у гарному настрої, хай буде більше позитиву навколо Вас і нехай Вам у всьму щастить!

Поетична Херсонщина

DSC 1193

3-го квітня 2014 року о 12:00 відбулася друга у цьому навчальному році зустріч першокурсників з поетом Херсонщини, членом Національної Спілки письменників України, головою Херсонського обласного об`єднання Всеукраїнського товариства "Просвіта" ім. Т.Г. Шевченка, директором Херсонського філіалу Видавничого центру "Просвіта" Олегом Васильовичем Олексюком.

Ця зустріч, як і нова, презентована власне автором збірка поезії "Від берега "Я" до пристані "Ти", була присвячена святкуванню 70-річного ювілею з дня заснування Херсонської області.

Олег Васильович читав свої вірші й вірші інших поетів Херсонщини, вів щиру бесіду зі студентами і розповідав про своє життя, про любов до України, до своєї Батьківщини (Олешшя), гуморив та ще раз нагадав, що на Херсонщині найкрасивіші жінки.

Збірки поезії, підписані автором, отримали у дарунок і на згадку про зустріч 10 найактивніших студентів інституту. Бібліотека вузу теж поповнилася декількома екземплярами.

Презентація виявилася надзвичайно цікавою і разноплановою.