Вічне слово Тараса Шевченка

56

13.03.2014 з нагоди 200-річчя з дня народження великого Кобзаря проведено лекцію-презентацію "Читаємо Шевченка разом". Урочиста промова прозвучала з вуст улюбленого філолога інституту, Вєніг Наталії Миколаївни, канд. педагог. наук, доцента, завідувача кафедри гуманітарних дисциплін. Зворушливо читала вірш Т.Г. Шевченка "Мені однаково" студентка групи Ю-11 Радіонова Олена; патріотизм та актуальність великого українського митця, особливо нині і ці хвилини розпачу для українців, підтвердили рядки уривку з твору "Єретик", прочитаного деканом Шульгою Наталією Віталіївною.

Усі присутні на лекції із задоволенням переглянули документальний фільм-трилогію "Великі українці - Тарас Шевченко". У цьому фільмі про талант і людяність Т.Г. Шевченка говорив відомий український актор Остап Ступка.

Я так її, я так люблю мою Україну убогу,
Що проклену святого бога, за неї душу погублю!..