Участь у конкурсі ораторського мистецтва "Правова трибуна"

pravovatribuna

31 жовтня 2013 року о 14.00 год. у Палаці молоді і студентів з нагоди святкування Дня юриста України відбувся конкурс ораторського мистецтва "Правова трибуна" серед студентів ХЕПІ і студентів Міжнародного університету бізнесу та права, організований Головним управлінням юстиції у Херсонській області спільно з Департаментом освіти і науки, молоді та спорту Херсонської ОДА.

Наш інститут представляла команда студентів, обраних з групи Ю-41, у такому складі: капітан команди - Підлатюк Андрій; учасники - Федорова Ірина, Шаповалюк Антон, Потапова Тетяна, Корюнова Лідія, Плотнік Олександр.

Підтримували наших учасників своїми виступами самодіяльності правознавці-першокурсники - Козійчук Юрій, Тарасенко Марія, Комарь Володимир, Надточій Дмитро, Затинайченко Вікторія і Матюха Роман.

За результатами конкурсу команда ХЕПІ нагороджена грамотою за ІІ почесне місце.

Адміністрація та студентський колектив інституту висловлює свої вітання з цієї нагоди, дякує Вам за старання, бажає Вам нових здобутків і звершень, творчої наснаги і здоров`я!!!!