Команда ХЕПІ - переможець квесту «Ми - за легальну зайнятість!»

22 листопада Державна податкова інспекція м. Херсона та ЦМІ «ТОТЕМ» за підтримки Головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській обл., Херсонського обласного центру зайнятості, Херсонській Територіальної державної інспекції праці та Реєстраційної палати м. Херсона провели квест «Ми - за легальну зайнятість! ».

У квесті взяли участь команди ХНТУ, ХДУ, ХДАУ, команда Херсонського економіко-правового інституту та збірна команда «Креативна молодіжна організація».