Виставка картин Архипа Куїнджі

У останній вихідний жовтня студенти економічного факультету відвідали виставку картин знаменитого художника Архипа Куїнджі в Херсонському обласному художньому музеї ім. Шовкутенко А.А. На виставці була представлена ​​одна з найкращих картин художника - «Місячна ніч на Дніпрі».

«... А.І. Куїнджі завжди дуже уважно ставився до експонуванні Своїх картин, розміщував їх так, щоб вони не були добре освітлені, Щоб їм не заважало сусідні полотна. У зазначений вище раз «Місячна ніч на Дніпрі» виселять на стіні одна. Знаючи, що ефект місячного сяйва в повній мірі проявиться при штучно освітленні, художник велів задрапірувати вікна в залі і висвітлити картину сфокусованим на ній променем електричного світла. Відвідувачі входили в напівтемний зал і, заворожені, зупинялися перед холодним сяйвом місячного світла ...».

Працівники музею зберегли цю традицію. Студенти залишилися задоволені від побаченого.