У ХЕПІ підтримують традиції доброчинності

Він кладе потішки,
А нечемним - мишки!
Хто це? Швидко відгадай!
Це наш любий... (Миколай)

З 9 по 20 грудня 2013 року в інституті було організовано традиційну акцію милосердя із зібранням коштів до дня святкування та вшанування пам`яті Святого Миколая, а також Міжнародного дня допомоги бідним.

Студенти, професорсько-викладацький колектив, адміністрація ХЕПІ, усі небайдужі, хто просто завітав до інституту, поповнювали скриньку коштами. На зібрані кошти було придбано солодощі, фрукти і канцелярські приладдя для дітей-сиріт Навчально-виховного комплексу ім. Т.Г. Шевченка Херсонської обласної ради.

23 грудня 2013 року члени Студентської ради (Сєдін Максим, Руденко Аліса, Жукова Аліна) разом з деканом Шульгою Наталією Віталіївною, а також представниками храму Святих Кирила і Мефодія, функціонуючого при інституті, завітали до діточок молодшої групи інтернату, розповідали їм про історію свята, пограли з ними у активні ігри, поспівали та вручили солодкі подарунки.

Адміністрація навчально-виховного комплексу дякувала за проявлену турботу і канцелярію. Та, головне, що ці ДІТКИ, хоч на деякий час, відчули себе потрібними і трішечки щасливішими!!!!!!!!!

P.S. Дякуємо усім, хто долучився до цього благого діла та підтримуймо такі хороші традиції і надалі!!!!!!!!!!!