День юриста

08 жовтня 2014 року в інституті святкувався День юриста – професійне свято усіх служителів закону. З самого ранку для студентів-правознавців і викладачів кафедри загальноюридичних дисциплін висіли стінгазети з поздоровленнями від Студради ХЕПІ.

О 10:30 розпочався урочистий захід, який відкрив «головний юрист» інституту – завідувач кафедри загальноюридичних дисциплін, кандидат юридичних наук, доцент, практикуючий адвокат Скриль Сергій Анатолійович. Поздоровлення пролунали від ректора ХЕПІ – Покотилової Валентини Іванівни, декана денного відділення – Шульги Наталії Віталіївни, викладача кафедри загальноюридичних дисциплін – Старовацького Сергія Григоровича, а також гостей свята, випускників ХЕПІ за спеціальністю «правознавство» – Мальчевського Олега Володимировича (слідчого СУ УМВС України в Херсонській області), Гапонової Катерини Сергіївни (секретаря судових засідань Господарського суду м. Херсона) і Станішевського Романа Сергійовича (головного інспектора Херсонської обласної інспекції з праці).
Захід видався урочистим і, водночас, інтерактивним: студенти, один поперед одного, розпитували випускників про тернії працевлаштування, про переваги і недоліки професії, про буденне життя юриста-професіонала.

Закони складені у папки.
У кодексах якісь закладки
У голові – якісь статті
І захист права на меті.
Якісь питання? Йдем до суду.
Проблеми?Вирішать! Не буде!
Коли до справ взялись вони –
Феміди дочки і сини.
Вони уміють, знають, хочуть
І роблять! (Хоч би не зурочить ).
Ще й так, що їх авторитет
Зростає зразу аж на метр
Все відповідно до канонів
І згідно приписів закону та згідно іміджевих справ.
Щоб лиш оклад весь час зростав…
І щоб серйознішали теми,
Щоб швидше зватися “партнери…”
Та все ж найкраща із цих рис,