м.Херсон, вул Кримська, 130
+38-0552-34-33-61 (приймальна комісія)

+38-0552-51-25-62
(секретар ректора)

+38-0552-34-36-25 (факс)

Херсонський економічно-правовий інститут

Вищий навчальний заклад III рівня акредитації

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

mej den studenta

Шановні студенти ХЕПІ! Адміністрація інституту щиро вітає Вас з веселим святом, з Міжнародним днем студента!

Приймайте побажання наполегливості і винахідливості у навчанні, вірних друзів і цікавих знайомств, безтурботної юності і задоволення від життя, широких горизонтів і блискучих перспектив, нових відкриттів, планів і здійснення мрій!

Ви, студенти, наше теперішнє і майбутнє. Ви – сподівання і надія України!

Засідання наукового гуртка «Фінансист»

 

9 жовтня 2014 року відбулося засідання студентського наукового гуртка «Фінансист» кафедри фінансів і кредиту, у роботі якого активну участь взяли 23 студентів економічного факультету та всі викладачі кафедри.
Робота розпочалася із вступного слова керівника наукового гуртка к.е.н, доцент кафедри фінансів і кредиту Л.О. Абсава, яка привітала усіх учасників заходу та відзначив важливу роль даних проблем в умовах глобалізації світової економіки.

Студент групи Ф31 О. Мельник у своїй доповіді «Роль державних програм в соціальній сфері України».

Після цього присутні мали можливість прослухати доповідь студентки групи Ф21 І.Кураєва на тему: «Золотовалютні резерви України в системі державного регулювання», в якій вона наголосила на важливості виконання завдань золотовалютного резерву, таких як забезпечення внутрішньої та зовнішньої стабільності національної грошової одиниці України – гривні, регулювання платіжного балансу України, проведення валютних інтервенцій у межах монетарної політики Національного банку України.

Також значно актуальною була доповідь Т. Маринич (Ф21) на тему: «Передумови й наслідки зміни валютного курсу гривні і вплив на них проблем банківського сектору».
Представивши свої роботи, доповідачі відповідали на численні запитання, вели активну дискусію з присутніми щодо проблематики засідання.
Підводячи підсумки цього заходу, доцент кафедри фінансів і кредиту Л.О. Абсава відзначив високий рівень підготовленості учасників та висловив слова вдячності всім присутнім за цікаву та плідну дискусію.

Херсонський економічно-правовий інститут (ХЕПІ) - недержавний вищий навчальний заклад ІІІ рівня акредитації

Херсонский экономико-правовой институт (ХЭПИ) - высшее учебное заведение III уровня аккредитации

м.Херсон, вул Кримська, 130 (р-н Дніпровського ринку)

+38-0552-34-33-61 (приймальна комісія)

  +38-0552-51-25-62 (секретар ректора)

+38-0552-34-36-25 (факс)


Hosting Ukraine

Создание сайтов