Засідання наукового гуртка «Фінансист»

9 жовтня 2014 року відбулося засідання студентського наукового гуртка «Фінансист» кафедри фінансів і кредиту, у роботі якого активну участь взяли 23 студентів економічного факультету та всі викладачі кафедри.
Робота розпочалася із вступного слова керівника наукового гуртка к.е.н, доцент кафедри фінансів і кредиту Л.О. Абсава, яка привітала усіх учасників заходу та відзначив важливу роль даних проблем в умовах глобалізації світової економіки.

Студент групи Ф31 О. Мельник у своїй доповіді «Роль державних програм в соціальній сфері України».

Після цього присутні мали можливість прослухати доповідь студентки групи Ф21 І.Кураєва на тему: «Золотовалютні резерви України в системі державного регулювання», в якій вона наголосила на важливості виконання завдань золотовалютного резерву, таких як забезпечення внутрішньої та зовнішньої стабільності національної грошової одиниці України – гривні, регулювання платіжного балансу України, проведення валютних інтервенцій у межах монетарної політики Національного банку України.

Також значно актуальною була доповідь Т. Маринич (Ф21) на тему: «Передумови й наслідки зміни валютного курсу гривні і вплив на них проблем банківського сектору».
Представивши свої роботи, доповідачі відповідали на численні запитання, вели активну дискусію з присутніми щодо проблематики засідання.
Підводячи підсумки цього заходу, доцент кафедри фінансів і кредиту Л.О. Абсава відзначив високий рівень підготовленості учасників та висловив слова вдячності всім присутнім за цікаву та плідну дискусію.