День працівників освіти

За розум осяйний,
За мудрість й доброту від Бога,
Прославимо в віках -
Звеличимо в піснях –
Високу працю педагога.

З нагоди відзначення цього свята 03 жовтня Студрадою організовано привітальний концерт. Мініатюри, гра і спів новоспеченої команди КВК ХЕПІ «БОНУС ТРИ ДЕВЧОНКИ» викликали масу задоволення у всіх присутніх. Викладачі теж прийняли активну участь у конкурсах, сформувавши свою команду. І, звісно, виграли у студентів)) Захід видався не просто святковим, а динамічним і веселим. Ще одним поздоровленням від студентів був солодкий подарунок – надзвичайно смачний торт.

P.S. Адміністрація й викладачі інституту дякують за такі чудові поздоровлення