65let

Адміністрація та професорсько-викладацький колектив інституту щиро вітають з днем народження,

65-річним ювілеєм завідувача кафедри "Фізичного виховання" Роговського Володимира Григоровича.

Бажаємо Вам, шановний імениннику, відмінного здоров'я, великого особистого щастя, людської поваги та натхнення, не зупинятись на досягнутому та сміливо і наполегливо йти вперед! Ваш досвід та авторитет хай буде в пригоді ще надовгі роки.

Веселого Вам дня народження та щирих привітань!!!

Любіть Україну!!!

29 вересня 2014 року студенти інституту стали глядачами героїко-патріотичної програми «Любіть Україну». У виконанні заслуженого працівника культури України, генерального директора Комунального закладу «Палац молоді і студентів» Херсонської обласної ради Яценка Володимира Івановича прозвучали відомі патріотичні і народні пісні, зокрема «Любіть Україну», «Червона рута», «Вишиванка».

Також до програми долучився заступник військового комісара Херсонської області, підполковник Рибіцький Олександр Володимирович. На його долю випало побувати в пеклі військових дій у зоні АТО, про що він особисто розповів студентам. Олександр Володимирович «поділився» зі студентами часточкою свого патріотизму і пообіцяв, що все у нас, в єдиній Україні, буде гаразд.