У Херсонському економічно-правовому інституті відбулась обласна конференція для молоді щодо викликів у сфері прав людини

7 грудня 2018 р. Херсонським регіональним представництвом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини спільно з Херсонським економічно-правовим інститутом проведено правничу конференцію на тему: «Права людини: сучасні виклики». Захід проведено з нагоди 70-річниці ухвалення Загальної Декларації прав людини.

У конференції взяли участь представники прокуратури, територіального управління юстиції, пробації, регіонального та міського центрів безоплатної вторинної правової допомоги, Головного управління Національної поліції у Херсонській області, а також викладачі та студенти Херсонського економічно-правового інституту, Херсонського державного університету, Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ.

Студенти виступили з доповідями та презентаціями на теми: «Захист прав дитини у «транснаціональних шлюбах», «Рівень захисту прав ВІЛ-інфікованих в Україні», «Булінг та методи боротьби з цим негативним явищем», «Презумпція невинуватості у судовій практиці».