65let

Адміністрація та професорсько-викладацький колектив інституту щиро вітають з днем народження,

65-річним ювілеєм завідувача кафедри "Фізичного виховання" Роговського Володимира Григоровича.

Бажаємо Вам, шановний імениннику, відмінного здоров'я, великого особистого щастя, людської поваги та натхнення, не зупинятись на досягнутому та сміливо і наполегливо йти вперед! Ваш досвід та авторитет хай буде в пригоді ще надовгі роки.

Веселого Вам дня народження та щирих привітань!!!

День юриста

8 жовтня, у понеділок, студенти та викладачі Херсонського економічно-правового інституту відсвяткували день юриста України, свято, об'єднавше юристів усіх сфер діяльності, які стоять на захисті прав та свобод Українців.

Почесними нагородами Головного територіального Управління юстиції Херсонської області були нагороджені Скриль Сергій Анатолійович, завідувач кафедри "Загальноюридичних дисциплін" інституту та старший викладач цієї ж кафедри Савченко Наталія Трохимівна.

Зі святом Вас, шановні юристи та великих спіхів у нелегкій справі!