65let

Адміністрація та професорсько-викладацький колектив інституту щиро вітають з днем народження,

65-річним ювілеєм завідувача кафедри "Фізичного виховання" Роговського Володимира Григоровича.

Бажаємо Вам, шановний імениннику, відмінного здоров'я, великого особистого щастя, людської поваги та натхнення, не зупинятись на досягнутому та сміливо і наполегливо йти вперед! Ваш досвід та авторитет хай буде в пригоді ще надовгі роки.

Веселого Вам дня народження та щирих привітань!!!

FORUM ДУМОК «Участь молоді в громадотворенні!»

27 вересня цього року студенти Херсонського економічно – правового інституту прийняли участь у заході FORUM ДУМОК «Участь молоді в громадотворенні!»

Студенти з зацікавленістю прийняли участь в «АКВАРІУМНІЙ» дискусії і з задоволенням переглянули відеоролик «ЧЕСНО Й ВІДВЕРТО З МОЛОДДЮ». Всім дуже сподобався вільний формат заходу. Юнаки та дівчата емоційно, але доброзичливо вступали в дискусію про реальну і можливу участь молоді в житті громади міста Херсона.