65let

Адміністрація та професорсько-викладацький колектив інституту щиро вітають з днем народження,

65-річним ювілеєм завідувача кафедри "Фізичного виховання" Роговського Володимира Григоровича.

Бажаємо Вам, шановний імениннику, відмінного здоров'я, великого особистого щастя, людської поваги та натхнення, не зупинятись на досягнутому та сміливо і наполегливо йти вперед! Ваш досвід та авторитет хай буде в пригоді ще надовгі роки.

Веселого Вам дня народження та щирих привітань!!!

Студенський Weekend

Сьогоднішній Студенський Weekend особливий…сьогодні ПОНЕДІЛОК!!! (та й ще сесія «на носі»). Проте, ми не з тих хто звик відступати. Сьогодні ми будували команду!!! ТІМБІЛДИЛИ))))

Другий день з Василем Комісаровим запам’ятається нам всім. Погода була непривітна і ми «трохи» змерзли, але…..цікаві завдання, які ми намагалися вирішити (іноді не досить вдало), довели, що робота в сильній команді це основа для успішної реалізації будь-яких поставлених цілей. Саме головне, що ми ще раз зрозуміли, що таке робота в команді та як важливо чути та бути почутим іншими членами команди.

Це було два незабутніх і надзвичайних дні. Дякуємо пане Василь.

На заході був присутній помічник аташе с питань культури Фонду сприяння демократії посольства США в України Сергій Решетів.

Проект здійснено за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США.