Актив Фонду громади Херсона «Захист» брав участь у обговоренні практик свободи

16 та 17 листопада Актив Фонду громади Херсона «Захист» брав участь у найрезонанснішому обговоренні практик свободи, яке відбувалося на Форумі організаційного розвитку громадянського суспільства в Києві у НСК «Олімпійський».

У вказаному заході прийняли участь більш ніж півтори тисячі лідерів та активістів зі всієї України.

Також, в цьому Форумі брала участь студентка нашого ПВНЗ ХЕПІ, голова студ. ради Рижа Єлизавета.

Єлизавета побувала на обговоренні «Кому належить громада?» та намагалась відповісти на запитання які ставили доповідачі до всієї аудиторії.

Найбільше Лізу вразило те, що перед Форумом можна було створити власну картину на якій кожен бажаючий зображав своє бачення свободи слова та вибору.

Такий досвід участі у Форумі залишив яскраву палітру емоцій, вражень та знань якими голова нашої студ. ради поділилася зі всіми студентами інституту.