65let

Адміністрація та професорсько-викладацький колектив інституту щиро вітають з днем народження,

65-річним ювілеєм завідувача кафедри "Фізичного виховання" Роговського Володимира Григоровича.

Бажаємо Вам, шановний імениннику, відмінного здоров'я, великого особистого щастя, людської поваги та натхнення, не зупинятись на досягнутому та сміливо і наполегливо йти вперед! Ваш досвід та авторитет хай буде в пригоді ще надовгі роки.

Веселого Вам дня народження та щирих привітань!!!

Розповідаємо про наш інститут школярам!

Так, 10 листопада 2017 року голова нашої Студентської Ради, студентка 3-го курсу, юридичного факультету Рижа Єлизавета, побувала у гостях ВСШІ школа-інтернат «Обдарованість» ХОР, що знаходиться у смт. Високопілля.

Єлизавета, поспілкувалась з майбутніми випускниками та школярами, розповіла про наш інститут, як важливо мати вищу освіту та завчасно обрати навчальний заклад для її здобуття.

Окрім цього, Ліза розповіла цікаві історії про студентське життя та чому, для отримання диплома юриста варто обрати ПВНЗ Херсонський економічно-правовий інститут.