Тренінг «Лідерство – це вміння «надихати» в рамках проекту Студентські Weekends «Агенти громадського впливу»

Сьогодні 4 листопада відбувся тренінг «Лідерство – це вміння «надихати»» в рамках проекту Студентські Weekends «Агенти громадського впливу» в якому приймали участь наші студенти Ліза Рижа та Влад Крупа. На тренінгу команда студентських лідерів м. Херсона змогла оцінити вміння кожного з них справляти перше враження, дізнатися хто такий лідер в сучасному світі та про головні сім обов’язкових звичок лідера.

Дякуємо дивовижному тренеру – Олені Доброзоровій за блискуче «надихання» бути лідером.

Завдяки практичним вправам команда змогла оцінити різницю між уявленням про себе самого і уявленням про нього групи.

Надзвичайно чудовий, наповнений знаннями день.

Проект здійснено за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США.