Студентські Weekends

17.10.2017 в Херсонськом економічно - правовом інституті відбулася координаційна зустріч з студентськими лідерами які стали учасниками проекту "Студентські Weekends" Агенти громадського впливу". Під час заходу студентські лідери поділилися очікуваннями від проекту, ознайомились з основними заходами проекту, їх локацією та деталями проведення.

Проект здійснено за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США.