c50

Адміністрація, професорсько - викладацький та студентський колектив Херсонського економічно-правового інституту

щиро вітають з 50-річним ювілеєм завідувача кафедри "Загальноюридичних дисциплін"

Скриля Сергія Анатолійовича!

З великою повагою та вдячністю ставляться до Вас, ювіляре, як співробітники, так і Ваші студенти.,бо Ви - прекрасна людина, талановитий юрист та керівник підрозділу. Тож, бажаємо Вам міцного здоров'я, великого особистого щастя, успіхів у нелегкій праці, вірних соратників та друзів, благополуччя у сім'ї.

Будьте завжди у гарному настрої, хай буде більше позитиву навколо Вас і нехай Вам у всьму щастить!

Стажування молоді

Головне територіальне управління юстиції у Херсонській області запрошує громадян з числа молоді пройти стажування в структурних підрозділах, з метою ознайомлення з функціонуванням державної служби в Головному територіальному управлінні юстиції Херсонській області.

Молодь – це громадяни України віком до 25 років, які є студентами третього та вище курсів ВНЗ за спеціальностями галузі знань «Право» або отримали вищу освіту у галузі знань «Право» та не перебувають на посадах державної служби.

Стажування проводиться у вільний від навчання (роботи) час в межах робочого часу працівників структурних підрозділів Головного територіального управління юстиції у Херсонській області.

Особи, які виявили бажання проходити стажування можуть заповнити анкету та надіслати її в електронному вигляді на електрону адресу відділу персоналу Головного територіального управління юстиції у Херсонській області Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або заповнити в електронному вигляді за посиланням: https://online.minjust.gov.ua/sotsialnyj-lift/ розділ СТАЖУВАННЯ.

За додатковою інформацією щодо порядку проходження стажування можете звертатись до відділу персоналу Головного територіального управління юстиції у Херсонській області за адресою: м.Херсон вул. Потьомкінська 42/14 та за телефоном (0552) 49-20-38.