Стажування молоді

Головне територіальне управління юстиції у Херсонській області запрошує громадян з числа молоді пройти стажування в структурних підрозділах, з метою ознайомлення з функціонуванням державної служби в Головному територіальному управлінні юстиції Херсонській області.

Молодь – це громадяни України віком до 25 років, які є студентами третього та вище курсів ВНЗ за спеціальностями галузі знань «Право» або отримали вищу освіту у галузі знань «Право» та не перебувають на посадах державної служби.

Стажування проводиться у вільний від навчання (роботи) час в межах робочого часу працівників структурних підрозділів Головного територіального управління юстиції у Херсонській області.

Особи, які виявили бажання проходити стажування можуть заповнити анкету та надіслати її в електронному вигляді на електрону адресу відділу персоналу Головного територіального управління юстиції у Херсонській області Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або заповнити в електронному вигляді за посиланням: https://online.minjust.gov.ua/sotsialnyj-lift/ розділ СТАЖУВАННЯ.

За додатковою інформацією щодо порядку проходження стажування можете звертатись до відділу персоналу Головного територіального управління юстиції у Херсонській області за адресою: м.Херсон вул. Потьомкінська 42/14 та за телефоном (0552) 49-20-38.