c50

Адміністрація, професорсько - викладацький та студентський колектив Херсонського економічно-правового інституту

щиро вітають з 50-річним ювілеєм завідувача кафедри "Загальноюридичних дисциплін"

Скриля Сергія Анатолійовича!

З великою повагою та вдячністю ставляться до Вас, ювіляре, як співробітники, так і Ваші студенти.,бо Ви - прекрасна людина, талановитий юрист та керівник підрозділу. Тож, бажаємо Вам міцного здоров'я, великого особистого щастя, успіхів у нелегкій праці, вірних соратників та друзів, благополуччя у сім'ї.

Будьте завжди у гарному настрої, хай буде більше позитиву навколо Вас і нехай Вам у всьму щастить!

Тренінг "Від ідеї до проекту"

14.06.2017 на базі нашого інститут відбувся тренінг «Від ідеї до проекту», який проводився в рамках проекту «Квартал міських ідей». Учасниками заходу стали 16 мешканців мікрорайону Житлоселище м. Херсона, які небайдужі до проблем благоустрою території на якій вони проживають.

Тренером заходу була досвідчена тренерка, викладач нашого інституту Мірошніченко Н.

Учасники тренінгу ознайомилися з основними етапами трансформації ідеї в проектну пропозицію, логікою впровадження проекту, формуванням бюджету, моніторингом та оцінкою проекту.

Дуже активно «вирощували» дерево «Проблем» та дерево «Цілей» і пропонували розпочати написання проектних пропозицій «тут і зараз».

У своїх відгуках вони висловили бажання прийняти участь у наступному навчальному заході що відбудеться в рамках проекту «Квартал міських ідей», а саме, воркшопі «Марафон написання проектів», і «прокачати» свої ідеї благоустрою території мікрорайону в проекти.

Проект «Квартал міських ідей» реалізується в рамках проекту «Українська регіональна програма громадських ініціатив». Адмініструється ГО Центр «Жіночі перспективи» спільно з БО «Фонд громади міста Херсона «Захист» за фінансової підтримки Європейського Союзу.