Участь у акції "Рушник Херсонщини - рушник єднання"

20 кращих студентів ХЕПІ на чолі з головою Студентської ради Сєдіним Максимом та деканом Шульгою Наталією Віталіївною 28 березня 2014 року о 12:00 год. у місті Херсоні на Антонівському мосту прийняли участь у фінальній частині творчої акції "Рушник Херсонщини - Рушник єднання". Ця акція відбулася у формі студентського молодіжного флеш-мобу - презентації єдиного вишитого полотна як відкрита заявка про громадянську позицію молоді Херсонщини щодо підтримки єдності України.

ХЕПІ теж надав свою творчу роботу до цього величезного рушника довжиною 735 метрів, що претендує на рекорд України.

hepirushnyk

P.S. Пам`ятаймо, Україна - єдина, а разом ми - СИЛА!!!!!!!!