Акція милосердя до дня Святого Миколая

2

21 грудня 2016 року Студрада ХЕПІ разом з деканатом привітали вихованців навчально-виховного комплексу ім. Т.Г.Шевченка Херсонської обласної ради з днем Св. Миколая. Дітей молодшого шкільного віку повеселили новорічною казкою й активними іграми та порадували смачними подарунками. Кошти на подарунки збирали усім інститутом – студенти, викладачі, адміністрація, обслуговуючий персонал. Як-то кажуть, з миру по нитці – і 30 дітей одержали неабияке задоволення від солодощів та фруктів.

То ж висловлюємо щиру вдячність кожному, хто долучився до цієї акції! Адже щирий сміх наших дітей зігріває душу і вселяє надію на краще майбутнє України!