Шановна Валентина Іллівна!

Нехай літа не стануть тягарем,
Нехай душі не вигасне зірниця,
Хай повниться до краю день за днем
Добра і щастя золота криниця.
Нехай життя наснаги додає
Десятки літ ще мріяти, творити,
Щоб Ви змогли усе життя своє
В здоров'ї й радості багато літ прожити!

Всеукраїнська конкурсна програма «КРАЩИЙ СТУДЕНТ УКРАЇНИ-2016» у Херсонській області

З нагоди святкування Міжнародного дня студента в Палаці молоді і студентів відбувся фінальний етап щорічної конкурсної програми «Кращий студент України-2016» у Херсонській області.

Від нашого інституту у конкурсі брала участь Альона Бойко – студентка ІІ курсу групи КЮ-21.

Альона підготувала чудову відеопрезентацію про себе; вдало продемонструвала свій талант – заспівала чарівну пісню «Мой маленький оркестр»; насмішила усіх присутніх відеороликом про свої студентські будні; здивувала своїм фотопроектом «Щасливі у ХЕПІ».

Альону Бойко нагороджено свідоцтвом за активну участь у конкурсі.

P.S. Ректорат і деканат денної форми навчання ХЕПІ висловлює вдячність Альоні за активну студентську позицію і бажає подальших досягнень і успіхів!