Гості з головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області

26 жовтня 2016 року студенти ПВНЗ «Херсонський економічно-правовий інститут» мали нагоду поспілкуватися з представниками головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області.

Важливу інформацію і роз’яснення щодо системи державного пенсійного страхування надала Лариса В’ячеславівна Кривошей, начальник управління платежів до пенсійної системи та захисту прав застрахованих осіб. Зокрема, вона повідала про фактори, які впливають на пенсійне забезпечення громадян України, страховий стаж та розміри єдиного страхового внеску, право громадян на укладення договорів добровільного страхування, зміни у законодавстві про пенсійне забезпечення. Цікаво було почути про існування Веб-порталу Пенсійного фонду України, яким може скористатися кожна працююча людина для контролю достовірності своїх персоніфікованих даних.