c50

Адміністрація, професорсько - викладацький та студентський колектив Херсонського економічно-правового інституту

щиро вітають з 50-річним ювілеєм завідувача кафедри "Загальноюридичних дисциплін"

Скриля Сергія Анатолійовича!

З великою повагою та вдячністю ставляться до Вас, ювіляре, як співробітники, так і Ваші студенти.,бо Ви - прекрасна людина, талановитий юрист та керівник підрозділу. Тож, бажаємо Вам міцного здоров'я, великого особистого щастя, успіхів у нелегкій праці, вірних соратників та друзів, благополуччя у сім'ї.

Будьте завжди у гарному настрої, хай буде більше позитиву навколо Вас і нехай Вам у всьму щастить!

Відбувся тренінг «Підготовка проектних пропозицій до програми Еразмус+: напрям Жан Моне»

trening

8 жовтня 2016 року відбувся тренінг «Підготовка проектних пропозицій до програми Еразмус+: напрям Жан Моне» за організації компаній: Fundacja Central European Academy Studies and Certifications (CEASC), ГО «Глобальний погляд» та у співдружності з Інститутом модернізації змісту освіти МОН України та Херсонським економічно-правовим інститутом.

Мета тренінгу - ознайомити учасників з особливостями підготовки проектних пропозицій на конкурс напрямок Жан Моне, а також проінформувати учасників як уникнути помилок при написанні проектної заявки.

Участь у тренінгу приймали викладачі ВНЗ, коледжів та училищ, вчителі середніх шкіл з Херсона, Миколаєва, Дніпра, Маріуполя, Нової Каховки.

Під час тренінгу учасники:

• отримали загальну інформацію про програму Еразмус+ (нарпям Жан Моне);
  • ознайомились з особливостями подання аплікаційної заявки на конкурс за допомогою електронного генератора внесків ( e-form )
  • розглянули типові помилки, яких припускаються апліканти при підготовці проектної пропозиції (ситуаційні вправи);
  • на практичній частині навчались визначати мету, завдання проекту, етапи проектної діяльності та очікувані результати проекту.

Вітаємо учасників з успішним завершенням тренінгу і бажаємо успіху в реалізації освітніх проектів!!!