Шановна Валентина Іллівна!

Нехай літа не стануть тягарем,
Нехай душі не вигасне зірниця,
Хай повниться до краю день за днем
Добра і щастя золота криниця.
Нехай життя наснаги додає
Десятки літ ще мріяти, творити,
Щоб Ви змогли усе життя своє
В здоров'ї й радості багато літ прожити!

День визволення Херсона від фашистських загарбників

Усе далі линуть у давнину запеклі сорокові минулого століття, але пам`ять про справжніх героїв Великої Вітчизняної досі бентежить серця її учасників, їх рідних і близьких та усіх небайдужих людей.

Давайте згадаймо про лихоліття Вітчизняної війни, про те, що наш народ досяг великої перемоги у запеклих боях ціною власного життя, і вкотре подумки завдячимо за мирне небо над головою.

Сьогодні, коли Україна переживає складні часи, відзначення дати 13 березня, є ще одним приводом замислитися над сенсом людського буття.

Пам`ятаймо про славні вчинки, високий патріотизм наших ветеранів, які подарували нам безцінний дар - СВОБОДУ. За це їм щира вдячність і велика шана!!!

13 березня 2014 року члени Студради ХЕПІ - Сєдін Максим і Жукова Аліна - приймали участь у міському заході, присвяченому пам`яті визволителів Херсона і поклали квіти до пам`ятника невідомому солдату у парку Слави.