Тренінг "Підготовка проектних пропозицій до програми Еразмус+"

erasmus2

erasmus3erasmus4hepi

Інститут модернізації змісту освіти МОН України
Fundacja Central European Academy Studies and
Certifications (CEASC),
Громадська організація «Глобальний погляд»,
оголошують набір учасників на тренінг:

Підготовка проектних пропозицій до програми Еразмус+
(напрям Жан Моне)

Місце проведення: м. Херсон, Херсонський економічно-правовий інститут, вул. Кримська, 130
Дата проведення: 8 жовтня 2016 року
Учасники: викладачі ВНЗ, коледжів та училищ; вчителі початкових та середніх шкіл; науковці, експерти, фахівці-практики, що залучені до євроінтеграційних процесів; державні службовці різних рівнів; представники громадянського суспільства.
Вартість: 500 грн.

Реєстрація учасників до 1 жовтня 2016 року за посиланням: https://goo.gl/forms/xjF2NFFGpvNQQjTw1

Детальна програма тренінгу та реквізити для оплати за участь будуть вислані на електронну адресу зареєстрованого учасника.
Учасники забезпечуються роздатковим навчальним матеріалом, кава-перервами.
Проїзд до місця проведення тренінгу та проживання покриваються за рахунок учасників тренінгу.
По завершенні тренінгу учасники отримають сертифікати.

Тренінг «Підготовка проектних пропозицій до програми Еразмус+ (напрям Жан Моне)» допоможе учасникам розвинути практичні поглиблені навички щодо:

• роботі з порталом програми Еразмус+;
  • залучення безповоротних грантових коштів для реалізації освітніх проектів;
  • формування ідеї проектної пропозиції;
  • написання проектної пропозиції;
  • підготовці аплікаційної форми та додатків до проектної пропозиції;
  • подачі проектної пропозиції на конкурс;
  • відкритого обговорення вправ кожної команди.

Практичні заняття для учасників тренінгу побудовані на типовій проектній заявці для напряму Жан Моне в рамках програми Еразмус+

Контактна особа – Абсава Людмила
Контактний тел.: +380984684646; +380501907489