65let

Адміністрація та професорсько-викладацький колектив інституту щиро вітають з днем народження,

65-річним ювілеєм завідувача кафедри "Фізичного виховання" Роговського Володимира Григоровича.

Бажаємо Вам, шановний імениннику, відмінного здоров'я, великого особистого щастя, людської поваги та натхнення, не зупинятись на досягнутому та сміливо і наполегливо йти вперед! Ваш досвід та авторитет хай буде в пригоді ще надовгі роки.

Веселого Вам дня народження та щирих привітань!!!

Екскурсія до Херсонського обласного краєзнавчого музею

12 вересня 2016 року студенти ПВНЗ «Херсонський економічно-правовий інститут» побували на оглядовій екскурсії в Херсонському обласному краєзнавчому музеї.

Як повідав екскурсовод, музей є одним з найбільш відомих та безцінних скарбниць Півдня України. У його фондах зберігається понад 170 тис. музейних експонатів, серед яких одне з найкращих в Україні археологічних зібрань, цікава колекція монет античних міст Північного Причорномор’я, великий комплекс зразків холодної і вогнепальної зброї ХVІ – ХХ ст. та інші цікаві предмети.

Познайомилися студенти з експозицією, присвяченою заснуванню Херсона та пов’язаним з цим історичним особам, унікальними колекціями флори та фауни Херсонщини, чудовими експозиціями дивовижного світу Нижнього Дніпра, лимана, Азовського та Чорного морів.

Погода була літньою, настрій чудовим, а екскурсія – цікавою та пізнавальною!