1 вересня 2016 в ХЕПІ

1 вересня ПВНЗ "Херсонський економічно-правовий інститут" традиційно святкує День знань та зустрічає своїх першокурсників та студентів старших курсів.

І день цей особливий, як для інституту, так і для всієї Незалежної України, яка святкує та зустрічає своїх школярів та студентів вже 25-й раз.

Адміністрація, ректор інституту Покотилова Валентина Іванівна щиро вітає всіх студентів, професорсько-викладацький склад навчального закладу, всіх колег міста Херсона та Херсонської області з Днем знань і бажає свім здоров'я, душевної рівноваги, вдалого нового навчального року та щасливої дороги всім початківцям на цій ниві знань!