65let

Адміністрація та професорсько-викладацький колектив інституту щиро вітають з днем народження,

65-річним ювілеєм завідувача кафедри "Фізичного виховання" Роговського Володимира Григоровича.

Бажаємо Вам, шановний імениннику, відмінного здоров'я, великого особистого щастя, людської поваги та натхнення, не зупинятись на досягнутому та сміливо і наполегливо йти вперед! Ваш досвід та авторитет хай буде в пригоді ще надовгі роки.

Веселого Вам дня народження та щирих привітань!!!

Що? Де? Коли?

15 березня 2016 року Молодіжною радою при міському голові міста Херсона разом з Херсонським міським центром науково-технічної творчості учнівської молоді проведено гру «Що? Де? Коли?» серед студентів вищих навчальних закладів ІІ-ІV рівнів акредитації.

Команда студентів Херсонського економічно-правового інституту «Be happy» взяла активну участь у цій грі й продемонструвала високий інтелектуальний рівень та вміння логічно і креативно мислити.

Адміністрація і деканат ХЕПІ висловлює щиру подяку за участь у грі капітану команди – Шалімову Артуру (магістранту спеціальності «Фінанси і кредит», голові Студради ХЕПІ), а також її прекрасній частині, студенткам коледжу при

ХЕПІ за спеціальністю «Правознавство» – Мирошніченко Юлії, Олійник Анастасії, Зеленяк Ганні, Мирошніченко Катерині і Стешенко Валентині.

P.S. Подальших успіхів Вам, наші ерудити!