c50

Адміністрація, професорсько - викладацький та студентський колектив Херсонського економічно-правового інституту

щиро вітають з 50-річним ювілеєм завідувача кафедри "Загальноюридичних дисциплін"

Скриля Сергія Анатолійовича!

З великою повагою та вдячністю ставляться до Вас, ювіляре, як співробітники, так і Ваші студенти.,бо Ви - прекрасна людина, талановитий юрист та керівник підрозділу. Тож, бажаємо Вам міцного здоров'я, великого особистого щастя, успіхів у нелегкій праці, вірних соратників та друзів, благополуччя у сім'ї.

Будьте завжди у гарному настрої, хай буде більше позитиву навколо Вас і нехай Вам у всьму щастить!

Що? Де? Коли?

15 березня 2016 року Молодіжною радою при міському голові міста Херсона разом з Херсонським міським центром науково-технічної творчості учнівської молоді проведено гру «Що? Де? Коли?» серед студентів вищих навчальних закладів ІІ-ІV рівнів акредитації.

Команда студентів Херсонського економічно-правового інституту «Be happy» взяла активну участь у цій грі й продемонструвала високий інтелектуальний рівень та вміння логічно і креативно мислити.

Адміністрація і деканат ХЕПІ висловлює щиру подяку за участь у грі капітану команди – Шалімову Артуру (магістранту спеціальності «Фінанси і кредит», голові Студради ХЕПІ), а також її прекрасній частині, студенткам коледжу при

ХЕПІ за спеціальністю «Правознавство» – Мирошніченко Юлії, Олійник Анастасії, Зеленяк Ганні, Мирошніченко Катерині і Стешенко Валентині.

P.S. Подальших успіхів Вам, наші ерудити!