м.Херсон, вул Кримська, 130
+38-0552-34-33-61 (приймальна комісія)

+38-0552-51-25-62
(секретар ректора)

+38-0552-34-36-25 (факс)

Херсонський економічно-правовий інститут

Вищий навчальний заклад III рівня акредитації

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

mej den studenta

Шановні студенти ХЕПІ! Адміністрація інституту щиро вітає Вас з веселим святом, з Міжнародним днем студента!

Приймайте побажання наполегливості і винахідливості у навчанні, вірних друзів і цікавих знайомств, безтурботної юності і задоволення від життя, широких горизонтів і блискучих перспектив, нових відкриттів, планів і здійснення мрій!

Ви, студенти, наше теперішнє і майбутнє. Ви – сподівання і надія України!

Дебют першокурсників – 2015

Студенти – це дуже енергійні люди, які встигають не тільки навчатися, а й відпочивати. Час студента наповнений яскравими фарбами, а життя «набирає обертів». Тому, щоб побачити, як студенти відпочивають, та з нагоди відзначення Дня студента України, 19 листопада 2015 року, відбувся «Дебют першокурсників», влаштований Студентською радою Херсонського економічно-правового інституту.

Дебют першокурсників – це конкурс талантів новоприбулих студентів до нашого ХЕПІ, з якого починається, дійсно, студентське життя. Цю яскраву і запам'ятовуючу подію з нетерпінням чекали не тільки першокурсники, а й студенти старших курсів, а також викладачі інституту. Першокурснини, як повноправні студенти, готувалися до найпершого і, напевно, до самого відповідального заходу студентського життя, де вони себе показали, і на інших подивилися.

Конкурсанти – Голощапова Вікторія, Стешенко Валентина, Криворотий Юрій і Павзюк Євгенія – продемонстрували свої здібності у різноманітних жанрах, чим здивували глядачів і заявили про себе. На сцені актового залу зібралися найталановитіші, найкреативніші та найвеселіші першокурсники Херсонського економічно-правового інституту, кожен з яких одержав свій титул переможця і заохочувальний приз!

Херсонський економічно-правовий інститут (ХЕПІ) - недержавний вищий навчальний заклад ІІІ рівня акредитації

Херсонский экономико-правовой институт (ХЭПИ) - высшее учебное заведение III уровня аккредитации

м.Херсон, вул Кримська, 130 (р-н Дніпровського ринку)

+38-0552-34-33-61 (приймальна комісія)

  +38-0552-51-25-62 (секретар ректора)

+38-0552-34-36-25 (факс)


Hosting Ukraine

Создание сайтов