Дебют першокурсників – 2015

Студенти – це дуже енергійні люди, які встигають не тільки навчатися, а й відпочивати. Час студента наповнений яскравими фарбами, а життя «набирає обертів». Тому, щоб побачити, як студенти відпочивають, та з нагоди відзначення Дня студента України, 19 листопада 2015 року, відбувся «Дебют першокурсників», влаштований Студентською радою Херсонського економічно-правового інституту.

Дебют першокурсників – це конкурс талантів новоприбулих студентів до нашого ХЕПІ, з якого починається, дійсно, студентське життя. Цю яскраву і запам'ятовуючу подію з нетерпінням чекали не тільки першокурсники, а й студенти старших курсів, а також викладачі інституту. Першокурснини, як повноправні студенти, готувалися до найпершого і, напевно, до самого відповідального заходу студентського життя, де вони себе показали, і на інших подивилися.

Конкурсанти – Голощапова Вікторія, Стешенко Валентина, Криворотий Юрій і Павзюк Євгенія – продемонстрували свої здібності у різноманітних жанрах, чим здивували глядачів і заявили про себе. На сцені актового залу зібралися найталановитіші, найкреативніші та найвеселіші першокурсники Херсонського економічно-правового інституту, кожен з яких одержав свій титул переможця і заохочувальний приз!