Як ми відмітили День юриста України?!

Святкування Дня юриста України-2015 у Херсонському економічно-правовому інституті пройшло у вигляді інтелектуальної гри «Мої права – моє багатство!».

Змагалися команди юристів 2-го і 3-го курсів – «Отмазон» і «Какая разница». Оцінювали гру команд наші колишні випускники за спеціальністю «правознавство» – Скорозінська Оксана (випуск 2015 року, магістрант Херсонського державного університету), Дєткова Катерина – (випуск 2013 року, кандидат у депутати Комсомольської районної ради м. Херсон), Мальцева Яна (випуск 2010 року, юрист Комунального закладу Херсонської ОДА «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей»), Шатрова Олена (випуск 2013 року, помічник судді Суворовського районного суду), Гаврильченко Андрій (випуск 2010 року, юрист Комунального закладу «Навчально-виховний комплекс ім. Т. Г. Шевченка Херсонської обласної ради»). Головним журі було призначено випускника 2010 року, практикуючого адвоката Крупіцу Олександра.

Переможцями за результатами трьох раундів гри і конкурсу «Візитка» стала команда «Отмазон». Але солодким призом від адміністрації інституту нагороджені були усі учасники гри. Отже, у грі не було переможених, а лише переможці!