Шановна Валентина Іллівна!

Нехай літа не стануть тягарем,
Нехай душі не вигасне зірниця,
Хай повниться до краю день за днем
Добра і щастя золота криниця.
Нехай життя наснаги додає
Десятки літ ще мріяти, творити,
Щоб Ви змогли усе життя своє
В здоров'ї й радості багато літ прожити!

1 жовтня - Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана в Україні

den pensionera

1-го жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН, а в Україні це також і День ветерана.

Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

Люди похилого віку – це люди, найбільше багатство яких, – досвід, знання, уміння, мудрість. Ми схиляємось перед ними! Від усього серця бажаємо добра і щастя, міцного здоров’я, радості, довголіття, миру та злагоди.

Окремо хочемо привітати засновників Херсонського економічно-правового інституту, шановних Зазуляка Івана Богдановича і Зазуляк Валентину Іллівну!

Студрада ХЕПІ