м.Херсон, вул Кримська, 130
+38-0552-34-33-61 (приймальна комісія)

+38-0552-51-25-62
(секретар ректора)

+38-0552-34-36-25 (факс)

Херсонський економічно-правовий інститут

Вищий навчальний заклад III рівня акредитації

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Шановна Валентина Іллівна!

Нехай літа не стануть тягарем,
Нехай душі не вигасне зірниця,
Хай повниться до краю день за днем
Добра і щастя золота криниця.
Нехай життя наснаги додає
Десятки літ ще мріяти, творити,
Щоб Ви змогли усе життя своє
В здоров'ї й радості багато літ прожити!

30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек

Це свято не лише професійне, а загальнонародне. Адже у сучасному світі бібліотеки визнано потужними складовими національної інформаційної інфраструктури, потенціал яких все активніше використовується суспільством. Тож, з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек, 22 вересня 2015 року студенти Херсонського економічно-правового інституту побували на оглядовій екскурсії в обласній універсальній науковій бібліотеці імені Олеся Гончара.

Як повідала екскурсовод, Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека – один з найбільших інформаційних та культурних центрів південного регіону України. Щорічно послугами книгозбірні користуються близько 40 тис. мешканців міста й області. До їх послуг фонд обсягом майже в 1 млн. документів, виданих 45-и мовами світу. У бібліотеці зберігаються різні види творів друку: книги, періодичні та інформаційні видання, ноти, видання матеріалів образотворчого характеру. Крім того, є фонд грамплатівок, компакт-дисків, діафільмів, слайдів, кіно- та відеофільмів. Зберігаються також рукописи, мікрофільми, дискети, СD-ROMи.

Познайомилися студенти з найбільш цінною частиною книгозбірні – фондом краєзнавчих видань, виданнями з автографами авторів, прижиттєвими виданнями творів діячів науки, культури і літератури, зібранням мініатюрних видань та взірцями поліграфічного мистецтва.

Під час екскурсії стало зрозуміло, що значна увага приділяється створенню комфортних умов для роботи читачів: доброзичливий персонал, затишні читальні зали, сучасний інтер'єр, зручні меблі, наявність автоматизованих засобів для доступу до електронних баз даних бібліотеки.

Херсонський економічно-правовий інститут (ХЕПІ) - недержавний вищий навчальний заклад ІІІ рівня акредитації

Херсонский экономико-правовой институт (ХЭПИ) - высшее учебное заведение III уровня аккредитации

м.Херсон, вул Кримська, 130 (р-н Дніпровського ринку)

+38-0552-34-33-61 (приймальна комісія)

  +38-0552-51-25-62 (секретар ректора)

+38-0552-34-36-25 (факс)


Hosting Ukraine

Создание сайтов