Шановна Валентина Іллівна!

Нехай літа не стануть тягарем,
Нехай душі не вигасне зірниця,
Хай повниться до краю день за днем
Добра і щастя золота криниця.
Нехай життя наснаги додає
Десятки літ ще мріяти, творити,
Щоб Ви змогли усе життя своє
В здоров'ї й радості багато літ прожити!

30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек

Це свято не лише професійне, а загальнонародне. Адже у сучасному світі бібліотеки визнано потужними складовими національної інформаційної інфраструктури, потенціал яких все активніше використовується суспільством. Тож, з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек, 22 вересня 2015 року студенти Херсонського економічно-правового інституту побували на оглядовій екскурсії в обласній універсальній науковій бібліотеці імені Олеся Гончара.

Як повідала екскурсовод, Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека – один з найбільших інформаційних та культурних центрів південного регіону України. Щорічно послугами книгозбірні користуються близько 40 тис. мешканців міста й області. До їх послуг фонд обсягом майже в 1 млн. документів, виданих 45-и мовами світу. У бібліотеці зберігаються різні види творів друку: книги, періодичні та інформаційні видання, ноти, видання матеріалів образотворчого характеру. Крім того, є фонд грамплатівок, компакт-дисків, діафільмів, слайдів, кіно- та відеофільмів. Зберігаються також рукописи, мікрофільми, дискети, СD-ROMи.

Познайомилися студенти з найбільш цінною частиною книгозбірні – фондом краєзнавчих видань, виданнями з автографами авторів, прижиттєвими виданнями творів діячів науки, культури і літератури, зібранням мініатюрних видань та взірцями поліграфічного мистецтва.

Під час екскурсії стало зрозуміло, що значна увага приділяється створенню комфортних умов для роботи читачів: доброзичливий персонал, затишні читальні зали, сучасний інтер'єр, зручні меблі, наявність автоматизованих засобів для доступу до електронних баз даних бібліотеки.