Інформаційний лист

hepis3

Херсонський економічно – правовий інститут

Управління Пенсійного фонду України у м. Херсон

Громадська організація «Об’єднання Самопоміч»

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Шановні колеги!

25  вересня  2015  р. о 9.00 в  Херсонському економічно-правовому інституті

(м. Херсон, вул. Кримська, 130, аудиторія 2) відбудеться  круглий  стіл:

«Бюджетно-податкова політика та регіональний розвиток України»

Метою проведення круглого столу є пошук рішень з актуальних проблем сучасної бюджетно-податкової політики та регіонального розвитку України, встановлення контактів між бізнесом -  наукою – державою - громадськістю, обмін напрацьованими результатами і дослідницьким досвідом.

Коло питань:

• Концептуальні засади бюджетно-податкової політики в сучасних умовах.
  • Бюджетне та податкове регулювання регіонального розвитку.
  • Формування та оцінка податкового потенціалу регіону: теоретичні та практичні аспекти.
  • Актуальні проблеми та перспективи реформування податкової системи України.
  • Інституційне забезпечення податкового менеджменту в Україні.
  • Нормативно-правові засади функціонування системи оподаткування: європейський досвід та Україна.

Офіційні мови: українська, російська, англійська

Беруть участь:

представники Верховної Ради України, органів місцевого самоврядування, громадських об’єднань, бізнес-асоціацій, суб’єктів господарювання, засобів масової інформації, науковці та фахівці.

Регламент роботи:

9.00 - 11.45 робота круглого столу

виступ з доповідями – до 10 хвилин

повідомлення - до 5 хвилин

відповіді на запитання - до 5 хвилин

Модератор круглого столу: к.е.н, доцент, декан економічного факультету Щульга Наталія Віталіївна