c50

Адміністрація, професорсько - викладацький та студентський колектив Херсонського економічно-правового інституту

щиро вітають з 50-річним ювілеєм завідувача кафедри "Загальноюридичних дисциплін"

Скриля Сергія Анатолійовича!

З великою повагою та вдячністю ставляться до Вас, ювіляре, як співробітники, так і Ваші студенти.,бо Ви - прекрасна людина, талановитий юрист та керівник підрозділу. Тож, бажаємо Вам міцного здоров'я, великого особистого щастя, успіхів у нелегкій праці, вірних соратників та друзів, благополуччя у сім'ї.

Будьте завжди у гарному настрої, хай буде більше позитиву навколо Вас і нехай Вам у всьму щастить!

Міжнародний день миру! International Day of Peace!

golub mira

У наш час, коли в різних куточках світу лунають постріли та проливається людська кров, це свято особливе. Міжнародний день миру вперше встановлений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 30 листопада 1982 року і відзначався у всьому світі в 3-й вівторок вересня.

У 1986 році в цей день з ініціативи філософа-миротворця Шрі Чинмоя пройшла символічна Хода Миру. Тепер щороку в Міжнародний День Миру люди більш ніж у 100 містах по усьому світі беруть участь у Ході, виражаючи безмовну підтримку прогресу ООН у її роботі, спрямованої на мир в усьому світі. Учасники Ходи несуть прапори ООН чи своїх країн. Вони бачать у цьому можливість для людей усіх національностей, культур і ідеологій сконцентруватися на якостях людського духу, що формують основу для встановлення міцного світу.

В резолюції № 55/282 від 7 вересня 2001 року Генеральна Асамблея ООН ухвалила, що починаючи з 2002 року Міжнародний день миру буде щорічно відзначатися 21 вересня. Асамблея заявила, що День буде відзначатися як «день глобального припинення вогню й ненасильства».

Україна підтримала рішення Генеральної Асамблеї ООН і Указом Президента від 05 лютого 2002 № 100/2002 проголосила 21 вересня Національним Днем миру.
Символом міжнародної солідарності всіх людей світу є дзвін миру. Його було відлито з тих монет, які пожертвували діти всіх континентів. А той факт, що його було передано в подарунок Японією, є ще й важливим натяком на те, якою може бути ціна війни для людей. На дзвоні зроблено напис, який проголошує приблизно таке: «Хай буде всезагальний мир в усьому світі».

Хай буде мир

Хай буде мир віднині і довіку!
Хай буде мир й замовкнуть війни злі.
І сльози щастя на своїх обличчях
Відчують всміхнені усюди матері.

Хай буде мир. Веселі будуть діти,
Спокійними скрізь стануть всі жінки
І перестануть думати ночами,
Що десь коханий гине на війні.

Хай буде мир й замовкнуть всі гармати.
Доволі крові, сліз, нещастя й бід…
Хай відпочине змучений боями
До праці звичний чоловічий рід.

“Хай буде мир! “- звертаються до Бога,
Чоло зросивши потом трударі,
Бо хочуть, щоб сміялись дзвінко діти
На нашій древній галицькій землі.

Хай буде мир віднині і довіку!
Хай буде мир й замовкнуть війни злі!
Хай у міцних обіймах всі народи
Ідуть у майбуття через віки

Людмила Палагняк