Шановна Валентина Іллівна!

Нехай літа не стануть тягарем,
Нехай душі не вигасне зірниця,
Хай повниться до краю день за днем
Добра і щастя золота криниця.
Нехай життя наснаги додає
Десятки літ ще мріяти, творити,
Щоб Ви змогли усе життя своє
В здоров'ї й радості багато літ прожити!

Акція милосердя до новорічних свят

З 1-го по 19-е грудня 2014 року у Херсонському економічно-правовому інституті було оголошено акцію милосердя до новорічних свят зі збором коштів на поздоровлення дітей-сиріт.
На зібрані кошти було придбано 50 солодких подарунків. З цими подарунками та чудовою казкою 22 грудня Студрада ХЕПІ разом з деканом Шульгою Н. В. побувала у навчально-виховному комплексі ім. Т.Г.Шевченка Херсонської обласної ради.

У кінозалі закладу для школярів-молодшачків розгорнулося грандіозне новорічне дійство з казковими героями – Іваном, Василиною, Водяником, Соловейком-Розбійником... І, як завжди під Новий рік, тільки Дід Мороз та Снігуронька допомогли відкрити зачаровану скриньку з подарунками для дітей. Діти були не просто задоволені, вони були у захваті від переглянутого і від того, що особисто приймали участь у пошуку чарівних ключів від скриньки,  – співали, танцювали, розгадували загадки і водили хоровод.

P.S. Щира дяка усім, хто долучився до цієї акції! І нехай кожний добрий вчинок повертається Вам сторицею!!!