Кращий студент Херсонського економічно-правового інституту-2014

Наближається 17 листопада – Міжнародний день студента. З цієї нагоди 12 листопада 2014 року у НК «REST» проведено щорічний конкурс «Кращий студент Херсонського економічно-правового інституту». Кожен з 5-и конкурсантів цього року був особливим і одержав свою номінацію:

• Коновалюк Дмитро – «Кращий студент ХЕПІ-2014».
  • Кручкова Катерина – «Ну, талант, так талант!».
  • Олійник Анастасія – «Супер-пупер креатив».
  • Зеленяк Ганна – «Не просто, діамант».
  • Марченко Сергій – «Відкриття року».

Вели програму і розважали присутніх наша Студрада, вони ж наші кмітливі й винахідливі – команда «Бонус три девченки».

Родзинками заходу став флеш-моб студентів-першокурсників і фінальна пісня у виконанні Катерини Кручкової та гостя свята Хмелідзе Георгія.