ВСЕУКРАЇНСЬКА КОНКУРСНА ПРОГРАМА «КРАЩИЙ СТУДЕНТ УКРАЇНИ-2014»

11 листопада 2014 року, з нагоди святкування Міжнародного дня студента, в Палаці молоді і студентів відбувся фінальний етап щорічної конкурсної програми «Кращий студент України».

Від Херсонського економічно-правового інституту (ХЕПІ) у конкурсі приймав участь студент ІV курсу групи Ю-41 – Шалімов Артур Віталійович. Артур вдало себе презентував – співав, танцював, декламував, відповідав на питання – і посів ІІІ-е почесне місце у цьому конкурсі.

Вболівальники теж проявили командний дух – активно підтримували свого кандидата й одержали Свідоцтво за участь у КСУ.

P.S. Ректорат і деканат денної форми навчання ХЕПІ вітає Артура і висловлює свою вдячність за активну громадську позицію.