ТРЕНІНГ “НАПИСАННЯ ПРОЕКТІВ"

7-8 листопада 2014 року у м. Київі відбувся ТРЕНІНГ “НАПИСАННЯ ПРОЕКТІВ. ФОНДИ ЄС” в якому приймали участь викладачі нашого інституту (Абсава Л.О., к.е.н., в.о. завідувача кафедри фінансів і кредиту).

Тренінг проводився Центральноєвропейською Академією Навчань та Сертифікації (CEASC), Бидгощ (Польща) у співпраці з Академічним Інкубатором Підприємництва (AIP), Краків (Польща), Мережею пунктів Європейської Інформації Europe Direct, Бидгощ (Польща) та Вищою Школою Інформатики (WSInf), Лодзь (Польща).

Мета тренінгу:

ознайомити учасників тренінгу з особливостями розробки проектних ідей та підготовки проектних пропозицій для залучення фінансування проектів від структурних фондів ЄС та донорів, що присутні в Україні.

Основні теми тренінгу:

• • Програмна діяльність структурних фондів ЄС та їх зорієнтованість на Україну. “Тверді” та “мягкі” проекти.
  • • Специфіка міжнародних проектів. Пошук відповідних партнерів за кордоном. Розподіл зон відповідальності та ресурсів. Партнерська угода.
  • • Визначення та формулювання проблеми проекту.
  • • Визначення цільових груп проекту.
  • • Мета, завдання та методи виконання проекту.
  • • Розробка плану виконання проекту.
  • • Визначення очікуваних результатів виконання проекту.
  • • Бюджет проекту.
  • • Оцінка та моніторинг виконання проекту.
  • • Додатки до проектної заявки.

Тренер - Микола Смолінський - президент CEASC, консультант з написання проектів до Європейських структурних фондів.
По завершенню тренінгу учасники отримають Сертифікати .