c50

Адміністрація, професорсько - викладацький та студентський колектив Херсонського економічно-правового інституту

щиро вітають з 50-річним ювілеєм завідувача кафедри "Загальноюридичних дисциплін"

Скриля Сергія Анатолійовича!

З великою повагою та вдячністю ставляться до Вас, ювіляре, як співробітники, так і Ваші студенти.,бо Ви - прекрасна людина, талановитий юрист та керівник підрозділу. Тож, бажаємо Вам міцного здоров'я, великого особистого щастя, успіхів у нелегкій праці, вірних соратників та друзів, благополуччя у сім'ї.

Будьте завжди у гарному настрої, хай буде більше позитиву навколо Вас і нехай Вам у всьму щастить!

Лекція для учасників проекту на тему «Энергоэффективность и энергосервисный контракт. Локальные решения для национальных проблем»

PIC 1465-2

31 жовтня 2014р. в Херсонському економічно-правовому інституті в рамках реалізації проекту Міжнародного фонду соціальної адаптації спільно з Університетом Нурланд (Норвегія) за підтримки Міністерства закордонних справ Норвегії «Професійна перепідготовка звільнених в запас кадрових військовослужбовців Збройних Сил України та інших силових структур, членів їх родин та сприяння їх працевлаштуванню» представниками фонду Ларсом Лунденом (General Direktor Noresco As, Partner, Sigra Group, Master in economics, Universiti of Oslo) та Даніелем Фуртофтом (General Direktor, Partner, Sigra Group, Master in economics, Universiti of Oslo) проведено лекцію для учасників проекту на тему «Энергоэффективность и энергосервисный контракт. Локальные решения для национальных проблем».